eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia adresowana do koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 799 zł. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 6 299 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 179 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu:
PARTER: kuchnia + pokój dzienny + gabinet + łazienka
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka.
Do luksusowej rezydencji na wynajem przynależy garaż.

Luksusowa rezydencja na wynajem znajduje się w pobliżu lasu, rzeki i znanego jeziora. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12319)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl