salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2001 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 913 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 990 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 253 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 100 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wprost swoim przepięknie zaprojektowanym ogrodem z oczkiem wodnym i unikalnymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana centralnie na gaz ziemny a także za pomocą ogrzewania kominkowego z częściowym rozprowadzeniem. Poziom komfortu podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
na KONDYGNACJI ZERO: pralnia + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + taras + wc + garderoba + jadalnia + salon + kotłownia + hall + dwustanowiskowy + garaż + wiatrołap
na KONDYGNACJI JEDEN: strychy użytkowy + salon + łazienka z wc + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o bardzo eleganckiej architekturze znajdująca się w prestiżowej, nobilitującej i poszukiwanej na rynku lokalizacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3999)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl