slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana w bardzo korzystnej cenie 5 500 zł/m-c o 5 pokojach i łącznej powierzchni wynoszącej 105 m2. Zaaranżowana na 1 kondygnacji luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2020 roku. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do osób, które poszukują najwyższego stopnia bezpieczeństwa, komfortu i wysmakowanego stylu. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona na starannie utrzymanej działce o pow. 250 m2. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wyróżnia się najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem jest również funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przedpokój
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– wc
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– łazienka
– kotłownia
PODDASZE:
– schowek.
Umeblowanie oraz wyposażenie podlegają negocjacji.

Luksusowa rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o co dbają m.in. antywłamaniowe rolety. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno 2 miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja na wynajem znakomicie nadaje się dla osób lubiących bliskość centrum, komfort, prestiż i styl. Zachęcam do umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12592)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl