imponująca bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 571 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 700 m2, a także ciekawa cena 750 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2004 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 210 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją korzystna lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy, na lekkim wzgórzu, nad doliną przepływającej Warty. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bardzo jasne, widne i słoneczne:
CZĘŚCIOWE PODPIWNICZENIE
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– pokój
– kuchnia
– ogród zimowy
– salon
– hol
– spiżarnia
– jadalnia
– łazienka
– antresola
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka
– garderoba
– 3 pokoje
– wc
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA:
– pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje pieczołowicie wypielęgnowaną działką, gdzie rosną drzewa i krzewy ozdobne. Na działce znajdziemy również drewnianą wiatę na samochody, a także murowany grill. Niesamowicie efektownie prezentuje się także wjazdowa brama z granitu nawiązująca architektonicznie do położonej w sąsiedztwie Kalwarii Wąsowskiej. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8573)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl