slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o czterech kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (350 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 240 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności swoim wytwornym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA 2: łazienka z wc + pokój;
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka z wc + taras + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny.
Właściciele aut docenią z pewnością garaż w bryle budynku oraz zewnętrzne miejsce parkingowe.

Luksusowa rezydencja na wynajem oferuje swoim najemcom najwyższy stopień komfortu, wygody, bezpieczeństwa oraz fantastyczne widoki z okien. Luksusowa rezydencja do wynajęcia olśniewa również zadbanym ogrodem. Wnętrze oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji częściowo wyposażone.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13975)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl