slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (3 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2018 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 140 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana w modnym, nowoczesnym stylu. W środku znajdziemy: kotłownię + pomieszczenie gospodarcze + garaż + 2 łazienki + 3 pokoje + kuchnię + pokój dzienny + taras. Zamożny osoby dysponujące wieloma samochodami ucieszą aż 4 możliwe miejsca do zaparkowania (garaż + podjazd).

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim nowym właścicielom i ich rodzinom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i luksusów. Jest tu, dla przykładu, zarówno klimatyzacja, jak i ogrzewanie podłogowe. Na koniec koniecznie należy dodać, że luksusowa rezydencja do wynajmu poszczycić się może ogromnym potencjałem także komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na elitarną siedzibę prestiżowej firmy. Do długiej listy zalet dopisać trzeba także starannie wypielęgnowaną działkę. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13325)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl