slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2000 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 400 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 10 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem olśniewa w pierwszej kolejności wytwornym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras + 3 łazienki + 5 sypialni + kuchnię + jadalnię + pokój dzienny. Wykończone w najwyższym standardzie wnętrze zapewnia mieszkańcom światowy poziom i styl życia. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy zarówno dwustanowiskowy garaż, jak i dodatkowe miejsce postojowe na działce.

Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13802)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl