slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mielec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Mielec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Mielca (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 217 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 mln zł (7 380 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 931 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1999 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie szkół, sklepów, delikatesów, aptek, obiektów kultu religijnego etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom życie na europejskim poziomie, komfort i bezpieczeństwo. W jej wnętrzu znajdziemy np. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nie tylko energooszczędnych materiałów, ale również technologii (fotowoltaika).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim wytwornym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: ganek + wc + korytarz + kotłownia + garderoba + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + 3 pokoje + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka z wc + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może ciekawą lokalizacją z dobrym dojazdem do centrum. To poszukiwana na rynku okolica uważana za cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia tu działalności gospodarczej, jak np. usługowa, agroturystyczna, przetwórcza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z budynkami gospodarczymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na stronie: www.wgn.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. WGN oferuje kompleksową obsługę przy zakupie tej luksusowej rezydencji włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-101)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl