slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (500 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2009 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 145 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje nowym najemcom nie tylko najwyższy standard i komfort życia (ogrzewanie podłogowe), ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon + antywłamaniowe rolety + system alarmowy). Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa estetycznie wypielęgnowanym ogrodem. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem należy również dodać malowniczą lokalizację w otoczeniu lasów. Z okien rozpościerają się tu przepiękne widoki na okolice. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy do rowerowych/pieszych wycieczek.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje elegancko zaaranżowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 2: powierzchnia strychowa;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny.
Wnętrze oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Luksusowa rezydencja na wynajem mieści się na starannie utrzymanej działce. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14017)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl