widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do wynajmu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Rezydencja do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 184,34 metra kwadratowego w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie) za 1,9 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Dogodny dojazd do centrum. Kolejne atuty ekskluzywnej rezydencji to wysoki komfort z ogrzewaniem podłogowym, nowoczesna architektura oraz bezpieczeństwo zapewnione przez instalację alarmową z domofonem.

Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Tworzą je:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– taras
– jadalnia
– spiżarnia
– kuchnia
– łazienka
– hol
– kotłownia
– pralnia
– garaż
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– balkon
– łazienka z wc
– hol

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 700 m2. Luksusowa rezydencja do wynajmu częściowo wyposażona i umeblowana (kuchnia i łazienki). U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego.

U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-3851)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452