slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (2 003 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2012 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 220 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca urzekającą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury:
– szkoły;
– sklepów;
– kościołów;
– aptek;
– restauracji;
– centr handlowych.
Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Wokół spokój, cisza, dużo zieleni. Rodziny posiadające samochód docenią garaż.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się dużym potencjałem i perfekcyjnie nadaje się zarówno dla rodzin, jak i firm zainteresowanych wynajmem w celach związanych z prowadzeniem działalności komercyjnej. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oferuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort i życie na światowym poziomie (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie:
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– 4 pokoi;
– przedpokój;
KONDYGNACJA 0:
– łazienka;
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– pokój.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15791)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl