slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 132,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 784 tys. zł (5 913 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 265 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności z estetycznie wykończonym, słonecznym tarasem. Na właścicieli aut czeka garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją blisko centrum oraz wszystkich udogodnień. Okolica uznawana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Po sąsiedzku mamy liczne sklepy, punkty usługowe, a także ośrodek zdrowia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym projektem wnętrza z komfortowym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM JEDEN:
– schody;
– 2 sypialnie;
– pomieszczenia strychowe;
– hol;
– łazienka;
– garderoba;
– pokój;
POZIOM ZERO:
– łazienka;
– hol;
– kuchnia;
– wiatrołap;
– jadalnia;
– salon;
– taras;
POZIOM MINUS JEDEN:
– korytarz;
– schody;
– kotłownia;
– garaż;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto fantastycznie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać imponujące oświetlenie LED-owe wnętrza oraz ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu, wygód i prestiżu.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13961)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl