kameralny i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem Ustroń

Rezydencja do wynajmu Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 5 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 415 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu w stylu dworu o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na 3 kondygnacjach. Budynek oddany do użytku w 1930 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wybudowana na atrakcyjnej, 2200-metrowej działce. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gotowa do zamieszkania.

Duży potencjał – ekskluzywna rezydencja do wynajęcia doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (pensjonat w stylu góralskiego dworu). Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu po kapitalnym remoncie w latach 1990/2000. Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE
– bar
– wc
– pomieszczenie na wino
– pomieszczenie z kominkiem
– bar
PARTER:
apartament
– aneks kuchenny
– łazienka
– jadalnia
– kuchnia
– pokój wspólny (tzw. bawialnia)
– pomieszczenia gospodarcze
PIĘTRO:
– 2-osobowy pokój z łazienką
– 2-osobowy pokój z łazienką na korytarzu
– 4-osobowy pokój z łazienką i balkonem
– 4-osobowy apartament z łazienką

Duża zaletą luksusowej rezydencji do wynajęcia jest jej przepięknie zadbana i zagospodarowana działka z letnim ogrodem ze stolikami, altaną, miejscem na grill oraz licznymi nasadzeniami drzew i ozdobnych krzewów. Dla mieszkańców oraz klientów jest parking. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu wykończone w stylu góralskim. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-krotności czynszu. Możliwy wynajem z prawem pierwokupu (pomagamy w uzyskaniu kredytu).

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25856)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl

x (x)