slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,39 mln zł (4 212 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 622 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle urokliwą, atrakcyjną oraz spokojną. Wokół przepięknie krajobrazy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem i starannie zadbaną działką. Na działce stoi drewutnia, budynek na narzędzia oraz studnia z pompą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + wc + pralnia + warsztat + pokój rekreacyjny;
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + WC + łazienka + wiatrołap + przedpokój;
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + balkon + 4 garderoby + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: „open space”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania, jak np. centralny odkurzacz + światłowód + instalacja alarmowa + domofon + instalacja odgromowa + instalacja fotowoltaiczna 10KW. Wisienką na torcie oferty są zapierające dech w piersiach widoki z okien na góry.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26738)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl