slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 125 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 929 tys. zł (7 432 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 670 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją na wzgórzu, w słonecznej i spokojnej okolicy. Nieopodal niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: przedszkole, szkoła, apteka, sklepy, punkty usługowe. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
na PARTERZE: wiatrołap + hol + spiżarka + łazienka + kotłownia + garaż + pokój dzienny + kuchnia + taras; + pokój + biuro;
NA PIĘTRZE: 3 sypialnie + hol + łazienka.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym wyposażeniem.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko europejski poziom życia, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarantem bezpieczeństwa są antywłamaniowe rolety w oknach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także imponującym widokiem na góry, łąki i lasy.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27429)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl