slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6,9 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 450 m2, a także ciekawa cena 931 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 135 m2. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i udogodnień (światłowód). Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje również ogromne poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (wyprowadzenie instalacji pod fotowoltaikę, zbiornik deszczówki). Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno miejsca postojowe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w pięknym, widokowym miejscu, w dolinie. To prawdziwy raj dla majętnych amatorów aktywnego wypoczynku oraz spacerowiczów (szlak prowadzący na Równicę). Rozciąga się stąd niezapominany widok na góry. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jest nowa i zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami:
KONDYGNACJA 0: kotłownia, garaż, jadalnia, pokój dzienny, komunikacja, wc, kuchnia, wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 3 sypialnie + komunikacja.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27443)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl