slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 360 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,429 mln zł (3 969 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 932 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1975 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom życie na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień i komfortowych rozwiązań podnoszących standard życia. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ -1: kotłownia + pomieszczenia gospodarcze + jednostanowiskowy garaż;
KONDYGNACJĘ 0: pokój dzienny + kuchnia + spiżarnia + 2 sypialnie + balkon + jadalnia + łazienka;
KONDYGNACJĘ 1: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + spiżarnia + balkon + łazienka + 2 sypialnie;
KONDYGNACJĘ 2: łazienka + sypialnia + garderoba + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak na przykład światłowodowy internet. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa unikatową lokalizacją w przepięknej dolinie rzeki rozdzielającej Beskid Śląski od Beskidu Żywieckiego. Z okien podziwiać można nieprawdopodobnie piękne widoki na okoliczne szczyty. To niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych regionów Polski południowej. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również niezbędnych do codziennego życia: przechodni zdrowia, szkół, punktów usługowych, sklepów, przedszkoli, kościołów, żłobków. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią również pobliskie: szlaki turystyczne + ścieżki spacerowo-rowerowe + trasy narciarskie.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom lub/i inwestorom z najgrubszym portfelem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może bowiem ogromnym potencjałem inwestycyjnym z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału. W jej wnętrzu wydzielić można 3 lokale: lokal nr 1 na parterze o pow. 75 mkw. + lokal nr 2 na piętrze o pow. 75 mkw. + lokal nr 3 na poddaszu o pow. 63 mkw. Rodziny posiadające samochód docenią garaże.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie wykończonym ogrodem (różnorodność kwiatów i krzewów pozwala w pełni rozkoszować się bogactwem natury). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN doradza w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-51)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl