slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielnej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,25 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 210 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 104 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2024. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 952 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż obecnie jest w trakcie wykańczania, co pozwala przyszłym właścicielom uczestniczyć w uzgodnieniach kierunku dalszych etapów prac. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Znajdziemy tu m.in. wyprowadzoną instalację pod fotowoltaikę oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim europejski poziom życia w wygodzie, komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Warto w tym miejscu podkreślić, że we wnętrzu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzone jest zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie zaprojektowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może praktycznym i nowoczesnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
STREFA GOSPODARCZA: wiatrołap + dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze/pralnia;
STREFA PRYWATNA: 2 łazienki + pralnia + 3 sypialnie;
STREFA DZIENNA: kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + wc + taras + spiżarnia + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie nowa z garażem w bryle. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-6079)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl