prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Campoamo (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Campoamo (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Campoamo). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 799 000 EUR (3 475 650 złotych). Powierzchnia 197 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 17 643 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 197-metrowej działce.

Oprócz najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszego gatunku użytymi materiałami ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również bajkowa, unikatową lokalizacją uchodzącą za jedną z najlepszych i najpiękniejszych w całej Hiszpanii. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie nobilitującego osiedla willowego nieopodal morza. Wokół zielone urbanizacje z basenami i tropikalną roślinnością, typu pomarańcze i cytryny.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 4 sypialnie + solarium + 3 łazienki + basen + salon + taras + kuchnia. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy także ogród. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-124)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)