kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Ciudad Quesad)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Ciudad Quesad)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 265 000 EUR  (1 139 500 zł). Powierzchnia 177,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 6 431 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 118-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja znajduje się w niesłychanie prestiżowej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia przestronnym solarium na dachu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na park przyrody oraz Morze Śródziemne. W częściach wspólnych mieści się duży basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddalona jest od plaży o ok. cztery kilometry.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są słoneczne, widne i jasne: solarium + 3 sypialnie + kuchnia + 3 łazienki + jadalnia + salon. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-37)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)