widok od strony ogrodu i tarasu na imponującą bryłę ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Cieszyn

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Cieszynie (śląskie). Wygodny metraż 188,5 mkw. łącznie z ogromną działką 1 145 mkw. i atrakcyjną ceną 690 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2006 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 7 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 660 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe (marmurowa podłoga + oryginalna sztukateria). Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe oraz wysokie ogrodzenie z tujami. Na osobną uwagę zasługuje na pewno również starannie zagospodarowany ogród z kwitnącymi różami. Nie mniejsze wrażenie robi także wybrukowany, zadaszony i wyposażony w meble ogrodowe taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– wiatrołap
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– taras
– łazienka
– pokój
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE:
– łazienka
– sypialnia
– garderoba
– balkon
– pralnia
– 4 pokoje
PODDASZE: pomieszczenie do przechowywania rzeczy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca malowniczą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz rozległych terenów zielonych. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób, które szukają ogromnych przestrzeni  z naturalnym kamieniem i ciszą w sąsiedztwie.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.  Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25923)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl