luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 369 000 EUR (1 608 840 złotych). Powierzchnia 101 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 15 929 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 228-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym basenem, ogromnym ogrodem oraz tarasem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:  salon + łazienka + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: taras + sypialnia + łazienka
DACH: solarium.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej prestiżowa lokalizacja na terenie nowoczesnego, luksusowego osiedla. Klimat śródziemnomorskim tych okolic uchodzi za jeden z najzdrowszych na świecie. Latem bywa bardzo gorąco, ale zimą okolica jest chroniona przed zimnymi wiatrami północnymi.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-92)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)