slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 173 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 578 635 zł (3 125 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi gadżetami XXI wieku w postaci np. solarnego systemu podgrzewania wody, infrastruktury klimatyzacyjnej, infrastruktury systemu internetowego, infrastruktury systemu satelitarnego itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również swoim eleganckim, wytwornym i słonecznym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem:
KONDYGNACJA 0: wc dla gości + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: wc + 2 łazienki + 3 sypialnie.
Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością prywatny parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym ogrodem z tarasem, gdzie zaaranżowano miejsca do grillowania. W ogrodzie istnieje opcja wybudowania basenu. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim fantastycznym potencjałem. Okolica stała się w ostatnich latach jednym z ulubionych kierunków zamożnych, zagranicznych inwestorów, co bezpośrednio przekłada się na sukcesywny wzrost wartości i cen tutejszych luksusowych rezydencji na sprzedaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także stylowo wykończoną bryłą oraz topową lokalizacją nieopodal morza. WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. Cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż skontaktuj się z nami mejlowo.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-619)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl