widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 981 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,15 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na czterech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 812 zł/mkw. przy metrażu 409 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
STREFA GABINETOWA: poczekalnia + 2 pomieszczenia + wc
CZĘŚĆ MIESZKALNA: jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + wc + taras
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 garderoby + balkon + 4 pokoje + sypialnia z prywatną łazienką + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, również pod działalność biznesową (np. gabinety lekarskie lub biuro). W ogrodzie rozprowadzone centralne podlewanie + oświetlenie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ze starannie wypielęgnowanym ogrodem porośniętymi drzewami oraz krzewami ozdobnymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, antywłamaniowe okna) i komfortu. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią dwustanowisokowy garaż.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8150)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl