slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (2 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 716 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1986 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia;
ŚRODKOWY POZIOM: przedpokój + hol + jadalnia + sypialnia + garaż + spiżarnia + łazienka + kuchnia + salon;
WYŻSZY POZIOM: przedpokój + 2 pokoje + kuchnia + salon + hol + łazienka + sypialnia + jadalnia;
NAJWYŻSZY POZIOM: pomieszczenie z możliwością adaptacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w komforcie, wygodzie i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim bajkowym ogrodem i estetycznie utrzymaną działką. Majętne osoby dysponujące większą liczbą samochodów ucieszą aż trzy miejsca garażowe (dwa w murowanym budynku plus jedno w bryle). Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9506)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl