slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (241 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 143,85 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje swoim najemcom zarówno komfort, wygodę, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się rekuperacja, pompa z funkcją chłodzenia zastępująca klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe.  Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa estetycznie wykończonym wnętrzem z następującym podziałem:
CZĘŚĆ DZIENNA / KONDYGNACJA 0: garaż + łazienka + taras + jadalnia + pokój dzienny + spiżarnia + kuchnia + hall;
CZĘŚĆ RELAKSU / PIĘTRO: łazienka + 2 pokoje + garderoba + sypialnia + klatka schodowa;
CZĘŚĆ GOSPODARCZA / STRYCH.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może fantastycznie zagospodarowaną działką. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią zarówno jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, jak i dodatkowe miejsce postojowe przed wjazdem do garażu. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje także rewelacyjną architekturą. Luksusowa rezydencja na wynajem dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie, w ciszy i spokoju, a ponadto potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do centrum.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją na terenie nowego, ekologicznego osiedla wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-949)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl