slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 174 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,35 mln zł (7 759 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności przepięknie zagospodarowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim estetycznie wystylizowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 2:
– łazienka;
– pomieszczenie do własnej aranżacji;
– 2 balkony;
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– KONDYGNACJA 1:
– suszarnia;
– dwustanowiskowy garaż;
– łazienka;
– pomieszczenie gospodarcze;
– kuchnia;
– taras;
– salon;
– gabinet.
Duże wrażenie we wnętrzu luksusowej rezydencji na sprzedaż robi gustowne oświetlenie LED-owe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień komfortu i wygody dzięki m.in. instalacji ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju (teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób, które chcą mieszkać na imponującym poziomie. To także doskonała propozycja dla osób lubiących bliskość natury, a także amatorów aktywnego wypoczynku (pieszo-rowerowe wycieczki).

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1461)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl