slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 117 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 585 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 93,6 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, cztery pokoje na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2022 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 710 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją rewelacyjną lokalizacją w zacisznej okolicy i otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, szkoły, sale zabaw, stacje paliw, punkty usługowe, dyskonty popularnych sieci. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin szukających spokoju i odskoczni od miejskiego zgiełku, a także wszystkich tych, którzy cenią ciszę, spokój oraz bliskość pełnej infrastruktury. Warto w tym miejscu nadmienić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do S6, jak i nowo wybudowanej Trasy Kaszubskiej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe), lecz również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Do długiej listy zalet tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zaliczyć należy komfortowe wnętrze z funkcjonalnym rozkładem:
KONDYGNACJA 2: przestrzeń nieużytkowa do magazynowania;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: garaż + hol + wc + aneks kuchenny + pokój dzienny.
Właściciele aut z pewnością docenią garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją, estetycznie zadbanym ogrodem i designerskim wnętrzem projektu znanego studia architektonicznego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-220)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl