slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 206 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,999 mln zł (9 704 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom ceniącym nowoczesny design, światowy standard oraz nobilitującą lokalizację. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki poziom życia, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze dba rekuperacja, ogrzewanie podłogowe i światłowodowy internet, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają m.in. antywłamaniowe rolety plus instalacja do podłączenia alarmu/monitoringu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w uroczej okolicy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest nowa i komfortowo urządzona:
KONDYGNACJA 0: komunikacja + wiatrołap + pralnia + kotłownia + wc + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + łazienka + taras + 2 garderoby + garaż + 5 pokoi;
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do adaptacji według potrzeb.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Współpracujemy z największymi komercyjnymi bankami w Polsce – nasi doradcy bezpłatnie pomogą Państwu w negocjacji najkorzystniejszej oferty kredytowej dostępnej na rynku. Grupa WGN to największy koncern w obrocie nieruchomościami w Polsce – współpracujemy tylko z najlepszymi. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej willi na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna willa do sprzedaży, kredyt na zakup) prosimy o kontakt mailowy.  Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej willi. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (068-54)

Kontakt:|;
e-mail: sebastian.jagusiak@wgn.pl