slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławiec (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnym i została oddana do użytku w 1992 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 966 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 224,4 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 438 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. instalacja światłowodowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje doskonałą lokalizacją, fantastycznym ogrodem z tarasem oraz przepięknym skalniakiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + garaż + wc + pomieszczenia piwnicze;
KONDYGNACJA 0: hall + przedpokój + taras + pokój dzienny + łazienka + kuchnia;
KONDYGNACJA 1/2: antresola + pokój;
KONDYGNACJA 1: taras + sypialnia + łazienka + 2 pokoje;
KONDYGNACJA 2: aneks kuchenny + otwarta przestrzeń + balkon + łazienka.
Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Usługa kompletnie bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14350)

Kontakt:
e-mail: r.tudek@wgn.pl