slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 250 000 zł (6 250 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 506 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom zapierające dech w piersiach widoki na las, łąki oraz rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające samochód ucieszy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa malowniczą lokalizacją na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wokół cisza i spokój oraz dużo zieleni. Nieopodal znajdziemy punkty usługowe, sklepy itp. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca wytwornym, eleganckim wnętrzem, gwarantując mieszkańcom życie na imponującym poziomie:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + korytarz + łazienka z wc + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + osobne wc + garaż;
PIĘTRO: łazienka + balkon + 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jeżeli jesteś zainteresowana tą luksusową rezydencją na sprzedaż, zapraszamy do kontaktu mailowego. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1908)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl