slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniemz materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 196,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 147 000 zł (5 834 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 566 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie. Pozostałe sprzęty podlega uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom europejski standard życia oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe + światłowodowy internet, natomiast gwarantem bezpieczeństwa jest domofon + zewnętrzne rolety. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca urzekającą lokalizacją w bezpiecznej, wygodnej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdziemy: markety, sklepy, przedszkola, dyskonty, place zabaw, szkoły, siłownie, boiska sportowe, apteki, tereny zielone (las), bankomaty, punkty usługowe, przychodnie zdrowia. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno 6 miejsc postojowych:
– 2 w garażu;
– 4 na podjeździe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastycznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Kupując tę luksusową willę z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4199)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl