slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 420 m2, a także ciekawą ceną 1,69 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie jedenastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 891 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 024 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszej prezentacji pieczołowicie utrzymaną działką z doskonale przystrzyżonym trawnikiem. Na posesji mieści się pełnowymiarowe boisko do siatkówki, badmintona i tenisa ziemnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje też nowym mieszkańcom poczucie prywatności i Intymności dzięki wysokiemu żywopłotowi z czterometrowych tui. Nowi lokatorzy mają również zagwarantowane bezpieczeństwo i komfort, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM: 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą (2 wc + aneks kuchenny z podziałem na strefę czystą i brudną + prysznic + przedsionek z osobnym wejściem do lokalu) + kotłownia + pomieszczenie klubowe z oświetleniem dyskotekowym
ŚRODKOWA POZIOM: salon + gabinet + taras + łazienka + jadalnia + pokój dzienny kąpielowy + kuchnia + hol + 3 sypialnie
WYŻSZA POZIOM: garderoba + 2 sypialnie + łazienka + salon + open space (do zaaranżowania np. pod sypialnię) + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z dwustanowiskowym garażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej. W sąsiedztwie mieszczą się sklepy, dyskonty, restauracje, apteki szkoły, przedszkola itp. Na koniec warto podkreślić olbrzymi potencjał komercyjny oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej. Wartością dodaną jest z pewnością możliwość zakupu sąsiadującej działki budowlanej (859 mkw.).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-752)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl