slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 331 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 12,47 mln zł (37 674 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 880 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie wygody oraz bezpieczeństwa. Mamy tu zainstalowany nowoczesny system alarmowy. Komfort natomiast zapewnia ogrzewanie podłogowe i prywatny basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem magazynowym. Rodziny posiadające więcej niż jedno auto docenią 2 miejsca parkingowe w garażu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 5 sypialni + kuchnia + taras + 6 łazienek + salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnością i zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Swój raj odnajdą tutaj miłośnicy golfa, bowiem nieopodal znajduje się pole do gry. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl