widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Gorzow-Wielkopolsk

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 429 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 550 m2, a także ciekawa cena 850 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 350 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano dwanaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: pomieszczenia pod zajęcia sportowe, jak studio fitness, tańca
na KONDYGNACJI ZERO: lokale użytkowe
na KONDYGNACJI JEDEN: 4 łazienki + 4 pokoje
na KONDYGNACJI DWA: mieszkanie.
Właścicieli aut ucieszy pobliski, utwardzony parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w trakcie kapitalnego remontu. Wymianie podlega: instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania. Dodatkowo w ramach prac remontowych wyburzono częściowo ściany i dostawiono nowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym (część o charakterze biurowo-usługowym z gastronomią). Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gorzowa Wielkopolskiego teren ten został oznaczony jako 1MM i częściowo 2KT. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty i na prezentację ekskluzywnej rezydencji. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2859)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl