widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Gorzow-Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 550 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ 12 pokoi, a także dostosowany do nich metraż 350 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 850 000 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 4 kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 429 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym (część o charakterze biurowo-usługowym z gastronomią). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Sprzyja temu doskonała lokalizacja bezpośrednio przy ulicy, nieopodal punktów handlowo-usługowych, dyskontów znanych sieci, stacji paliw, restauracji etc. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gorzowa Wielkopolskiego teren ten został oznaczony jako 1MM i częściowo 2KT. Dzięki temu zapisowi zmieniono sposób użytkowania budynku na działalność noclegową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w trakcie kapitalnego remontu. W trakcie prac remontowych wymieniono między innymi:
– instalację elektryczną
– instalację wodno-kanalizacyjną
– instalację centralnego ogrzewania łącznie z piecem
– wyburzono częściowo ściany
– dostawiono nowe ściany.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
w PIWNICY:
– pomieszczenia pod zajęcia sportowe, jak studio fitness, tańca
na PARTERZE:
– lokale użytkowe
na PIĘTRZE:
– 4 pokoje
– 4 łazienki
na PODDASZU:
mieszkanie.

Na osoby zmotoryzowane czeka w pobliżu oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji utwardzony parking. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty i na prezentację luksusowej rezydencji. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2859)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl