slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 306 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 tys. zł (2 938 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 712 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje całe wyposażenie i umeblowanie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przepięknie utrzymanym ogrodem i cudownym tarasem. Dużym udogodnieniem jest na pewno funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
KONDYGNACJA 0: garaż + garderobę + 3 sypialnie + wc + łazienkę + komunikację + spiżarnię + jadalnię + kuchnię + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: balkon + taras + łazienkę z wc + garderobę + 2 pokoje + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny + komunikację
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w kameralnej okolicy, nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją przepiękną architekturą i adresowana do jest wieloosobowej albo wielopokoleniowej rodziny. Kolejnym udogodnieniem jest obecność drewnianej komórki na narzędzia. Gorąco zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wraz z właścicielami oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130 – 3027)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl