widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję na sprzedaż Jelenia Góra

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,249 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 329,44 m2 powierzchni posadowiona na działce 8 820 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 827 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoimi przepięknymi widokami z okien na Karkonosze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Mamy tu stację paliw + dyskonty popularnych sieci + szkoły + markety + obiekty kultu religijnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również pieczołowicie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + dwustanowiskowy garaż
ŚRODKOWY POZIOM: sypialnia + hol + kuchnia + wc + pokój dzienny + łazienka + gabinet + 2 tarasy
WYŻSZY POZIOM: taras + łazienka z wc + 2 pokoje + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. We wnętrzu rozprowadzona jest instalacja ogrzewania podłogowego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Wyposażenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w cenie (do negocjacji). Brak podatku VAT – sprzedaż od osoby fizycznej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13402)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl

Dodatkowy link do oferty:
https://wgn.pl/oferta/235402,dom-wolnostojacy-na-sprzedaz-jelenia-gora.html