slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 147 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 989 000 zł (6 728 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 875 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie z pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu kameralnym, dystyngowanym wnętrzem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją niedaleko centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych, najlepiej pięcio-, sześcioosobowych rodzin. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– salon;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– hall;
– łazienka;
– toaleta;
– 2 sypialnie;
– komórka;
– pralnia/kotłowania;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może zadbaną i zagospodarowaną działką z żywopłotem, co zapewnia prywatność. Znajdziemy tu przepiękny ogród z wieloma nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu licznych udogodnień (klimatyzacje). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona ze smakiem, gustem i w oparciu o wysokie standardy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (panele fotowoltaiczne). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring oraz instalacja alarmowa. Osoby posiadające samochód zainteresuje garaż oraz wiata na samochód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób i dobrze sytuowanych rodzin, które szukają pewnego, bezpiecznego miejsca do zamieszkania na długie lata. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnej rezydencji) przed jej oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez Opiekuna oferty. WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3638)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl