slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 9 056 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 186,62 mkw. luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2010 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 690 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale również komfort, wygodę oraz prestiż. Długą listę zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży otwiera gustownie zaaranżowane wnętrze o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: kuchnia + salon + wc + jadalnia + wiatrołap + gabinet + pomieszczenie gospodarcze + garaż + hal;
PODDASZE / STREFA NOCNA: 2 łazienki + 4 sypialnie.
Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest także zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami (świerki, brzozy, drzewa owocowe) :
– naturalną sadzawką;
– drewnianym budynkiem;
– studnią z własnym ujęciem wody.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne gadżety XXI wieku, jak np. światłowód. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni i lasów. W najbliższej okolicy przepiękne plenery, tereny maltańskie i stawy. Lokalizacja oferuje szybki dojazd do centrum Poznania oraz autostrady A2. W zasięgu wzroku markety, centra handlowe, dyskonty popularnych marek, sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe. To niezwykle kameralna okolica.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca pieczołowicie utrzymaną działką. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-770)

Kontakt:
e-mail: m.banaszak@wgn.pl