slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 11 993 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 150 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,799 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z większością umeblowania (w cenie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: skład + sauna + siłownia + łazienka z wc
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + balkon + pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN: pokój gościnny + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknym, prywatnym tarasem, który idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno wypożyczalnię sprzętu wodnego, wypożyczalnię rowerów oraz przystań jachtową. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: placów zabaw dla dzieci, sklepów, restauracji, hoteli, strzeżonych kąpielisk z piaszczystą plażą, punktów małej gastronomii itp. Kolejną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej fantastyczna lokalizacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także ogromnym potencjałem komercyjnym z tytułu dochodu pasywnego (dwa nowe, w pełni wyposażone i umeblowane domy letniskowe na działce). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także bajkowymi widokami z okien oraz tarasu na jezioro. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana jest tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej – 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3167)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl