slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań(okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań(okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 167 zł/m2, rozmieszczeniem pokoi i pomieszczeń na jednej, komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już w pierwszej kolejności przepięknie zadbaną działką z imponującym ogrodem w stylu włoskim. Rosną tu liczne rośliny ozdobne: róże, hortensje, cisy kolumnowe, bukszpan i tuje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na ogromnych głazach, co latem daje przyjemny chłód. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom bezpieczeństwo, komfort oraz prestiż. Wisienką na torcie jest przepiękna sztukateria zdobiona 24-karatowym złotem (!) oraz łazienka wykończona włoską porcelaną również ze złoceniami.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5486)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl