slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 226 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 050 m2, a także ciekawa cena 1,19 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 106 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności imponującą architekturą i komfortowym wnętrzem z przemyślanym układem pomieszczeń:
POZIOM WYŻSZY:
– powierzchnia do adaptacji na mieszkalną;
POZIOM NIŻSZY:
– pomieszczenie techniczne;
– wc dla gości;
– kuchnia;
– taras;
– garaż;
– łazienka;
– część jadalniana;
– salon;
– 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie wykończonym ogrodem z praktyczną altaną. Rośnie tu także wiele krzewów oraz drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów (instalacja pod ogrzewanie podłogowe) i w poczuciu bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi). Wielbiciele nowoczesnych rozwiązań docenią światłowód.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z widocznym, całkowitym umeblowaniem. Właściciele aut ucieszą się z dużego garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do trasy ekspresowej S3. W okolicy mieści się wiele punktów usługowych, sklepów, obiektów kultu religijnego etc. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. ekskluzywnej rezydencji), przed oględzinami luksusowej rezydencji. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3358)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl