słoneczny salon i przepiękny taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Blanca (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (10 535 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 174 m2, a także ciekawa cena 1 074 570 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 102 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją bryłą, prywatnym basenem, a także olbrzymim tarasem z palmami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: salon 3 sypialnie + 2 łazienki + aneks kuchenny. Luksusowa willa na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy znajdujące się na działce miejsce parkingowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostały w nowoczesnym designie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także cichą i spokojną lokalizacją, blisko plaży (45 minut spacerem). Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych willi należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych willi do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7854)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl