slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benahavís (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 190 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 9 003 158 zł (47 385 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 393 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją, gdzie w okolicach znajdziemy aż 124 plaże, 15 przystani i 63 pola golfowe. To niewątpliwie jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całym świecie, gdzie słońce świeci przez 300 dni, a średnie temperatury oscylują wokół 20 st. C. Między innymi dzięki temu oraz obecności lasów okolica uważana jest za ekologiczne płuca Costa del Sol. W najbliższym otoczeniu znajdziemy:
– pergole;
– baseny;
– sady;
– egzotyczne ogrody;
– przestrzenie krajobrazowe.
Do tego mnóstwo przepięknych nasadzeń kwiatów i owocowych drzew.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom fantastyczne widoki z okien. Śmiało można powiedzieć, że oferowana do sprzedaży luksusowa rezydencja działa na wszystkie zmysły i olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem projektu słynnego biura architektonicznego, przez co można ją nazwać autentycznym dziełem sztuki. W poczet zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy zaliczyć przepiękne ogrody warzywne, przy których uprawie pomocą i wiedzą posłużą doświadczeni rolnicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto modnym stylem „eko”.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-123)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl