slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (El Chaparral, Mijas Costa)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (El Chaparral, Mijas Costa)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w El Chaparral, Mijas Costa (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 959 600 zł (7 838 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zarówno poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), jak i wygody (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa eleganckim, wytwornym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń: 2 łazienki + 3 sypialnie + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesną architekturą i najnowszą technologią. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto prywatny basen, egzotyczny ogród oraz wspaniały taras, z którego podziwiać można fantastyczne widoki na morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również rewelacyjną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji w pobliżu plaży. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych osób.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9849)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl