slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 75 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 825 tys. zł (11 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 190 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji bajkowym ogrodem z miejscem do relaksu i pod grill. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje eleganckim wnętrzem obejmującym:
KONDYGNACJĘ 0: łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ładnym balkonem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla bardzo blisko plaży (750 m). Wokół sosnowe lasy, ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne i parki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy przyzwyczajeni są do życia na najwyższym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów i w unikatowej, nadmorskiej okolicy. To również doskonała propozycja dla inwestorów z najgrubszym portfelem, którzy potraktuj tę luksusową rezydencję na sprzedaż jako inwestycję kapitału. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-438)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl