slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 11 840 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 25 473 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 230 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 5 858 839 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją blisko morza. Po sąsiedzku znajdziemy bogate zaplecze: punkty usługowe + sklepy + restauracje + bary + kawiarnie etc. Dużym atutem lokalizacji podnoszącym jej prestiż jest obecność elitarnego pola i klubu golfowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje właścicielom i ich rodzinom imponujące widoki na morze i niezapominane zachody słońca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert gwarancją życia na imponującym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i licznych udogodnień.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-205)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl