slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (teren już woj. wielkopolskiego). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 341 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4 051 m2, a także ciekawa cena 790 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 182 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom/rodzinom szukającym pewnego, bezpiecznego miejsca do zamieszkania na długie lata. Luksusowa rezydencja na sprzedaż również w opcji zamiany na ekskluzywny apartament. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa:
– system kamer;
– antywłamaniowe rolety zewnętrzne;
– monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim wytwornym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– pomieszczenie gospodarcze;
– garaż;
– pomieszczenie techniczne;
– wc;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
-3 sypialnie;
– taras;
– pokój dzienny.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż estetycznie zaaranżowana i umeblowana.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto zagospodarowaną starannie działką, gdzie znajdziemy:
– przepiękny ogród;
– oczko wodne;
– wędzarnię;
– murowany grill;
– altanę;
– kuchnię letnią;
– budynek letniskowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także unikatową lokalizacją w samym sercu puszczy, w otoczeniu jezior i lasów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przed prezentacją tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez Opiekuna oferty. WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3436)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl