slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finersat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finersat)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Finersat (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 206 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 29 029 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 372 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 10 798 764 zł.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem: 3 łazienki + 4 sypialnie + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyposażona w szyb do montażu windy pomiędzy kondygnacjami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z prywatnym basenem, garażem, tarasami, estetycznie wykończonym ogrodem, grillem itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także imponującą lokalizacją z szybkim dojazdem do autostrady AP-7. Nieopodal bogate zaplecze handlowo-usługowe: supermarkety + punkty usługowe + parki tematyczne + sklepy + centra medyczne + szkoły. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozpościera się niezapomniany widok na morze i panoramę miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wysoki komfort, standard życia oraz poczucie bezpieczeństwa. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-633)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl