slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 820 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 85 m2 powierzchni posadowiona na działce 265 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 647 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Majętni właściciele aut docenią dwa miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które przyzwyczajone są do życia na światowym poziomie w otoczeniu największych luksusów, wygód i komfortu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży spodoba się również wielbicielom bliskiego kontaktu z przyrodą.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, hol, wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: komunikacja, łazienka, 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem z przepięknym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w otoczeniu puszczy. Wokół cisza i spokój. Z okien podziwiać można fantastyczny, naturalny krajobraz, który zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca kameralnym i estetycznie urządzonym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-485)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl